Stenska omarica R-Line Zlati hrast z močjo 45 cm Vicco
99,90 €*
% 145,90 €* (31.53% shranjeno)
Številka izdelka:
406673104586022
Informacije o izdelku "Stenska omarica R-Line Zlati hrast z močjo 45 cm Vicco"
- OPTIMALNA IZRABA: Kuhinjske stenske omarice R-Line učinkovito izkoristijo prostor in dodajo shranjevalni prostor tam, kjer je potreben.
- PRAKTIČEN PROSTOR: Kuhinjska viseča omara nudi prostor za posodo, zaloge ali pripomočke – urejeno shranjeno za zaprtimi vrati.
- RAZMERE: Stenska omarica za kuhinjo ima naslednje mere: Širina: 45 cm, Višina: 60 cm, Globina: 31 cm. Vse podrobne velikosti so navedene na fotografijah.
- MATERIAL: Stenska omarica za kuhinjo je izdelan iz 16 mm enostavno vzdržljive iverne plošče, z melaminskim premazom.
- OBSEG DOBAVE: Kuhinjska omara za samostavno sestavljanje (Opomba: okrasitev ni vključena v dostavo), Navodila za montažo, Montažni material
Ta viseča omarica z enimi vrati omogoča pregledno razporeditev. Polica razdeli prostor na dva nivoja.
---
Tehnični podatki:
Barva ohišja:Antracit
Barva sprednje strani:
Zlati hrast z močjo
Dimenzije:
45 x 60 x 31 cm (ŠxVxG)
Notranje mere:
418 x 568 x 290 mm (ŠxVxG)
Material:
iverna plošča, 16 mm
Material ročajev:
Plastika v kovinskem videzu
Površina:
Premaz iz melaminske smole
Število predelkov:
2
Število polic:
1
Število ročajev:
1
Število vrat:
1
Neto teža brez embalaže:
11.7 kg
Bruto teža z embalažo:
13 kg
---
OBSEG DOBAVE: Kuhinjska omara za samostavno sestavljanje (Opomba: okrasitev ni vključena v dostavo), Navodila za montažo, Montažni material"R-Line" je vsestranska pohištvena linija s kuhinjskimi elementi, sestavnimi deli in omarami za gospodinjstvo, pralnico in ustvarjalne prostore. Ponuja široko paleto barv in velikosti, kar omogoča individualne rešitve za vsak prostor. Osnovne enote so opremljene z nastavljivimi nogami, tako da jih je mogoče konfigurirati posamično ali kot celoten sklop, da ustrezajo različnim potrebam in izboljšajo funkcionalnost v različnih okoljih.
| Ausführung: | stenska omarica |
|---|---|
| Barva: | Goldkraft hrast |
| Barva: | Zlata moč hrast/antracit |
| Barva korpusa: | antracit |
| Izvedba: | Stenska omarica 45 cm |
| Stil: | Sodobni |
| Širina: | 45cm |
| Višina: | 60cm |
| Dolžina: | 31cm |
| Teža: | 11.7kg |
Prodano z
Ista blaga
Dodatki
Cena
Barva
Barva ogrodja
Barva vrat
Kategorije