Stenska omarica R-Line Bela visok sijaj 60 cm Ravna Vicco
99,90 €*
% 142,90 €* (30.09% shranjeno)Na voljo, dobavni čas 7 - 8 dni
Vorauszahlung
- OPTIMALNA IZRABA: Kuhinjske stenske omarice R-Line učinkovito izkoristijo prostor in dodajo shranjevalni prostor tam, kjer je potreben.
- PRAKTIČNA DVIŽNA VRATA: Plitva kuhinjska viseča omara z odpiranjem navzgor je idealna nad napo – pogosto uporabljeni predmeti so vedno pri roki.
- RAZMERE: Stenska omarica za kuhinjo ima naslednje mere: Širina: 60 cm, Višina: 40 cm, Globina: 31 cm. Vse podrobne velikosti so navedene na fotografijah.
- MATERIAL: Stenska omarica za kuhinjo je izdelan iz 16 mm enostavno vzdržljive iverne plošče, z melaminskim premazom.
- OBSEG DOBAVE: Kuhinjska omara za samostavno sestavljanje (Opomba: okrasitev ni vključena v dostavo), Navodila za montažo, Montažni material
Ta plitka viseča omarica ima vrata, ki se odpirajo navzgor. Idealna nad napo – prostor ostane prost, začimbe in olje pa lahko shranite nad njo.
---
Tehnični podatki:
Barva ohišja:Zlati hrast z močjo
Barva sprednje strani:
Bela visok sijaj
Dimenzije:
60 x 40 x 31 cm (ŠxVxG)
Notranje mere:
567 x 368 x 290 mm (ŠxVxG)
Material:
iverna plošča, 16 mm
Material ročajev:
Plastika v kovinskem videzu
Površina:
Premaz iz melaminske smole
Število predelkov:
1
Število ročajev:
1
Število vrat:
1
Neto teža brez embalaže:
9.3 kg
Bruto teža z embalažo:
11.2 kg
---
OBSEG DOBAVE: Kuhinjska omara za samostavno sestavljanje (Opomba: okrasitev ni vključena v dostavo), Navodila za montažo, Montažni material"R-Line" je vsestranska pohištvena linija s kuhinjskimi elementi, sestavnimi deli in omarami za gospodinjstvo, pralnico in ustvarjalne prostore. Ponuja široko paleto barv in velikosti, kar omogoča individualne rešitve za vsak prostor. Osnovne enote so opremljene z nastavljivimi nogami, tako da jih je mogoče konfigurirati posamično ali kot celoten sklop, da ustrezajo različnim potrebam in izboljšajo funkcionalnost v različnih okoljih.
| Ausführung: | stenska omarica |
|---|---|
| Barva: | Bela barva visokega sijaja/zlata barva hrasta power |
| Barva: | Bela |
| Barva korpusa: | Goldkraft hrast |
| Izvedba: | Stenska omarica 60 cm (ravna) |
| Stil: | Sodobni |
| Širina: | 60cm |
| Višina: | 40cm |
| Dolžina: | 31cm |
| Teža: | 9.3kg |
0 od 0 ocen
Prodano z
123 , 90 € * 166,90 €*
Ista blaga
1.143 , 90 € * 1.482,90 €*
Dodatki