Steklena kuhinjska omarica R-Line Bela visok sijaj 80 cm Vicco
118,90 €*
% 166,90 €* (28.76% shranjeno)
Številka izdelka:
425142192755122
Informacije o izdelku "Steklena kuhinjska omarica R-Line Bela visok sijaj 80 cm Vicco"
- OPTIMALNA IZRABA: Kuhinjske stenske omarice R-Line učinkovito izkoristijo prostor in dodajo shranjevalni prostor tam, kjer je potreben.
- POUDARJEN ELEMENT V KUHINJI: Kuhinjska viseča omara z dvema vratoma in steklenimi elementi doda eleganten videz. Za steklom je praktičen prostor za shranjevanje.
- RAZMERE: Viseča vitrina ima naslednje mere: Širina: 80 cm, Višina: 60 cm, Globina: 31 cm. Vse podrobne velikosti so navedene na fotografijah.
- MATERIAL: Stenska omarica za kuhinjo je izdelan iz 16 mm enostavno vzdržljive iverne plošče, z melaminskim premazom.
- OBSEG DOBAVE: Kuhinjska omara za samostavno sestavljanje (Opomba: okrasitev ni vključena v dostavo), Navodila za montažo, Montažni material
Ta viseča omarica s steklom in dvema vratoma postane osrednji element kuhinje. V notranjosti sta dva nivoja s polico za posodo ali dekoracijo.
---
Tehnični podatki:
Barva ohišja:Bela
Barva sprednje strani:
Bela visok sijaj
Dimenzije:
80 x 60 x 31 cm (ŠxVxG)
Notranje mere:
767 x 568 x 290 mm (ŠxVxG)
Material:
iverna plošča, 16 mm
Material ročajev:
Plastika v kovinskem videzu
Površina:
Premaz iz melaminske smole
Število predelkov:
2
Število polic:
1
Število ročajev:
2
Število vrat:
2
Število steklenih vrat:
2
Neto teža brez embalaže:
17.1 kg
Bruto teža z embalažo:
19.2 kg
---
OBSEG DOBAVE: Kuhinjska omara za samostavno sestavljanje (Opomba: okrasitev ni vključena v dostavo), Navodila za montažo, Montažni material"R-Line" je vsestranska pohištvena linija s kuhinjskimi elementi, sestavnimi deli in omarami za gospodinjstvo, pralnico in ustvarjalne prostore. Ponuja široko paleto barv in velikosti, kar omogoča individualne rešitve za vsak prostor. Osnovne enote so opremljene z nastavljivimi nogami, tako da jih je mogoče konfigurirati posamično ali kot celoten sklop, da ustrezajo različnim potrebam in izboljšajo funkcionalnost v različnih okoljih.
| Ausführung: | stenska omarica |
|---|---|
| Barva: | Bela visok sijaj/bela |
| Barva: | Bela |
| Barva korpusa: | Bela |
| Izvedba: | Viseča steklena omarica 80 cm |
| Stil: | Sodobni |
| Širina: | 80cm |
| Višina: | 60cm |
| Dolžina: | 31cm |
| Teža: | 17.1kg |
Prodano z
Ista blaga
Dodatki
Cena
Barva
Barva ogrodja
Barva vrat
Kategorije