Sprednja plošča R-Line Bela visok sijaj 45 cm brez delovne plošče Vicco
45,90 €*
% 65,90 €* (30.35% shranjeno)
Številka izdelka:
406673103551922
Informacije o izdelku "Sprednja plošča R-Line Bela visok sijaj 45 cm brez delovne plošče Vicco"
- PERFEKTNA INTEGRACIJA: Kuhinjske omare R-Line za vgradne naprave omogočajo natančno in usklajeno vključitev – za funkcionalen videz.
- NATANČNA REŠITEV: Sprednja plošča je primerna za delno vgradne pomivalne stroje (45 cm) – upravljalna plošča ostane vidna in dostopna.
- RAZMERE: Sprednja plošča za pomivalni stroj ima naslednje mere: Širina: 45 cm, Višina: 57,2 cm, Globina: 1,6 cm. Vse podrobne velikosti so navedene na fotografijah.
- MATERIAL: Vgrajena kuhinja je izdelan iz 16 mm enostavno vzdržljive iverne plošče, z melaminskim premazom.
- OBSEG DOBAVE: Prednji panel za samo sestavljanje (Opomba: Dekoracija ni vključena v dostavo), Navodila za montažo, Montažni material
Ta sprednja plošča je primerna za 45 cm delno vgradne pomivalne stroje z vidnim upravljanjem. Nadzorna plošča je vedno dostopna.
---
Tehnični podatki:
Barva ohišja:Zlati hrast z močjo
Barva sprednje strani:
Bela visok sijaj
Barva delovne plošče:
Brez delovne plošče
Dimenzije:
45 x 57.2 x 1.6 cm (ŠxVxG)
Material:
iverna plošča, 16 mm
Površina:
Premaz iz melaminske smole
Neto teža brez embalaže:
2.9 kg
Bruto teža z embalažo:
3.9 kg
---
OBSEG DOBAVE: Prednji panel za samo sestavljanje (Opomba: Dekoracija ni vključena v dostavo), Navodila za montažo, Montažni material"R-Line" je vsestranska pohištvena linija s kuhinjskimi elementi, sestavnimi deli in omarami za gospodinjstvo, pralnico in ustvarjalne prostore. Ponuja široko paleto barv in velikosti, kar omogoča individualne rešitve za vsak prostor. Osnovne enote so opremljene z nastavljivimi nogami, tako da jih je mogoče konfigurirati posamično ali kot celoten sklop, da ustrezajo različnim potrebam in izboljšajo funkcionalnost v različnih okoljih.
| Arbeitsplatte: | brez WT |
|---|---|
| Ausführung: | Spodnja omarica |
| Barva: | Bela |
| Barva korpusa: | Goldkraft hrast |
| Izvedba: | Plošča za pomivalni stroj 45 cm |
| Stil: | Sodobni |
| Širina: | 45cm |
| Višina: | 57.2cm |
| Dolžina: | 1.6cm |
| Teža: | 2.9kg |
Ista blaga
Dodatki
Cena
Barva
Barva ogrodja
Barva vrat
Kategorije