Spodnja omarica za pomivalno korito R-Line Antracit z visokim sijajem 80 cm brez delovne plošče Vicco
129,90 €*
% 189,90 €* (31.6% shranjeno)Na voljo, dobavni čas 7 - 8 dni
Vorauszahlung
- PRILAGODLJIVO NAČRTOVANJE: S kuhinjskimi spodnjimi omaricami R-Line lahko kuhinjo uredite po svojih potrebah – na novo ali razširljivo s kombiniranimi moduli.
- IDEALNO POD KORITOM: Kuhinjska omara za pomivalno korito ponuja dovolj prostora za sifon, koš in čistila – vse je urejeno in dostopno.
- RAZMERE: Spodnja omarica za pomivalno korito ima naslednje mere: Širina: 80 cm, Višina: 81,6 cm, Globina: 46 cm. Vse podrobne velikosti so navedene na fotografijah.
- MATERIAL: Kuhinjsko pohištvo je izdelan iz 16 mm enostavno vzdržljive iverne plošče, z melaminskim premazom.
- OBSEG DOBAVE: Kuhinjski spodnji omar za samo sestavljanje (Opomba: Dekoracija ni vključena v dostavo), Navodila za montažo, Montažni material
Ta omarica pod koritom širine 80 cm z dvema vratoma ponuja veliko prostora. Prostorna notranjost je primerna za sifon, koš za smeti ali čistila. Vse je urejeno in pri roki.
---
Tehnični podatki:
Barva ohišja:Zlati hrast z močjo
Barva sprednje strani:
Antracit z visokim sijajem
Barva delovne plošče:
Brez delovne plošče
Dimenzije:
80 x 81.6 x 46 cm (ŠxVxG)
Notranje mere:
767 x 684 x 440 mm (ŠxVxG)
Material:
iverna plošča, 16 mm
Material ročajev:
Plastika v kovinskem videzu
Površina:
Premaz iz melaminske smole
Število predelkov:
1
Število ročajev:
2
Število nog:
4
Število vrat:
2
Neto teža brez embalaže:
20.5 kg
Bruto teža z embalažo:
22.6 kg
---
OBSEG DOBAVE: Kuhinjski spodnji omar za samo sestavljanje (Opomba: Dekoracija ni vključena v dostavo), Navodila za montažo, Montažni material"R-Line" je vsestranska pohištvena linija s kuhinjskimi elementi, sestavnimi deli in omarami za gospodinjstvo, pralnico in ustvarjalne prostore. Ponuja široko paleto barv in velikosti, kar omogoča individualne rešitve za vsak prostor. Osnovne enote so opremljene z nastavljivimi nogami, tako da jih je mogoče konfigurirati posamično ali kot celoten sklop, da ustrezajo različnim potrebam in izboljšajo funkcionalnost v različnih okoljih.
| Arbeitsplatte: | brez WT |
|---|---|
| Ausführung: | Spodnja omarica |
| Barva: | antracit |
| Barva: | Antracit visok sijaj/zlati hrast power |
| Barva korpusa: | Goldkraft hrast |
| Izvedba: | Nizna omarica za umivalnik 80 cm |
| Stil: | Sodobni |
| Širina: | 80cm |
| Višina: | 81.6cm |
| Dolžina: | 46cm |
| Teža: | 20.5kg |
0 od 0 ocen
Prodano z
101 , 90 € * 151,90 €*
163 , 90 € * 223,90 €*
53 , 90 € * 79,90 €*
Ista blaga
951 , 90 € * 1.155,90 €*
825 , 90 € * 1.086,90 €*
164 , 90 € * 231,90 €*
Dodatki
115 , 90 € * 171,90 €*