Spodnja omarica za kuhinjo R-Line Sonoma 30 cm z delovno površino Vicco
152,90 €*
% 229,90 €* (33.49% shranjeno)
Številka izdelka:
406673104457322
Informacije o izdelku "Spodnja omarica za kuhinjo R-Line Sonoma 30 cm z delovno površino Vicco"
- PRILAGODLJIVO NAČRTOVANJE: S kuhinjskimi spodnjimi omaricami R-Line lahko kuhinjo uredite po svojih potrebah – na novo ali razširljivo s kombiniranimi moduli.
- KOMPAKTNO IN PRAKTIČNO: Spodnja kuhinjska omara s predalom optimalno izkoristi ozke prostore – nudi prostor za manjše pripomočke.
- RAZMERE: Spodnja omarica s predalom ima naslednje mere: Širina: 30 cm, Višina: 81,6 cm, Globina: 60 cm. Vse podrobne velikosti so navedene na fotografijah.
- MATERIAL: Spodnja omarica s predalom je izdelan iz 16 mm enostavno vzdržljive iverne plošče, z melaminskim premazom.
- OBSEG DOBAVE: Kuhinjski spodnji omar za samo sestavljanje (Opomba: Dekoracija ni vključena v dostavo), Navodila za montažo, Montažni material
Ta spodnja omarica širine 30 cm s predalom je kompaktna rešitev za kuhinjo. Predal in notranji prostor sta primerna za manjše predmete in omogočata učinkovito uporabo ozkih prostorov. Idealna za prilagodljivo načrtovanje.
---
Tehnični podatki:
Barva ohišja:Bela
Barva sprednje strani:
Sonoma
Barva delovne plošče:
Marmor
Dimenzije:
30 x 81.6 x 60 cm (ŠxVxG)
Notranje mere:
267 x 684 x 440 mm (ŠxVxG)
Notranje mere predala:
210 x 80 x 384 mm (ŠxVxG)
Debelina delovne plošče:
28 mm
Material:
iverna plošča, 16 mm
Material delovne plošče:
iverna plošča, 28 mm
Material ročajev:
Plastika v kovinskem videzu
Površina:
Premaz iz melaminske smole
Število predelkov:
3
Število polic:
1
Število predalov:
1
Število ročajev:
2
Število nog:
4
Število vrat:
1
Neto teža brez embalaže:
19.3 kg
Bruto teža z embalažo:
20.8 kg
---
OBSEG DOBAVE: Kuhinjski spodnji omar za samo sestavljanje (Opomba: Dekoracija ni vključena v dostavo), Navodila za montažo, Montažni material"R-Line" je vsestranska pohištvena linija s kuhinjskimi elementi, sestavnimi deli in omarami za gospodinjstvo, pralnico in ustvarjalne prostore. Ponuja široko paleto barv in velikosti, kar omogoča individualne rešitve za vsak prostor. Osnovne enote so opremljene z nastavljivimi nogami, tako da jih je mogoče konfigurirati posamično ali kot celoten sklop, da ustrezajo različnim potrebam in izboljšajo funkcionalnost v različnih okoljih.
| Arbeitsplatte: | z WT |
|---|---|
| Ausführung: | Spodnja omarica |
| Barva: | Sonoma hrast |
| Barva korpusa: | Bela |
| Izvedba: | Omarica s predali 30 cm z delovno ploščo |
| Stil: | Sodobni |
| Worktop material: | iverna plošča, 28 mm |
| Širina: | 30cm |
| Višina: | 81.6cm |
| Dolžina: | 60cm |
| Teža: | 19.3kg |
Prodano z
Ista blaga
Dodatki
Cena
Barva
Barva ogrodja
Barva vrat
Kategorije