Spodnja omarica za kuhinjo R-Line Rdeča visoki sijaj 40 cm brez delovne plošče Vicco
120,90 €*
% 176,90 €* (31.66% shranjeno)
Številka izdelka:
406673103589222
Informacije o izdelku "Spodnja omarica za kuhinjo R-Line Rdeča visoki sijaj 40 cm brez delovne plošče Vicco"
- PRILAGODLJIVO NAČRTOVANJE: S kuhinjskimi spodnjimi omaricami R-Line lahko kuhinjo uredite po svojih potrebah – na novo ali razširljivo s kombiniranimi moduli.
- KOMPAKTNO IN PRAKTIČNO: Spodnja kuhinjska omara s predalom optimalno izkoristi ozke prostore – nudi prostor za manjše pripomočke.
- RAZMERE: Spodnja omarica s predalom ima naslednje mere: Širina: 40 cm, Višina: 81,6 cm, Globina: 46 cm. Vse podrobne velikosti so navedene na fotografijah.
- MATERIAL: Spodnja omarica s predalom je izdelan iz 16 mm enostavno vzdržljive iverne plošče, z melaminskim premazom.
- OBSEG DOBAVE: Kuhinjski spodnji omar za samo sestavljanje (Opomba: Dekoracija ni vključena v dostavo), Navodila za montažo, Montažni material
---
Tehnični podatki:
Barva ohišja:Zlati hrast z močjo
Barva sprednje strani:
Rdeča visoki sijaj
Barva delovne plošče:
Brez delovne plošče
Dimenzije:
40 x 81.6 x 46 cm (ŠxVxG)
Notranje mere:
367 x 684 x 440 mm (ŠxVxG)
Notranje mere predala:
310 x 80 x 384 mm (ŠxVxG)
Material:
iverna plošča, 16 mm
Material ročajev:
Plastika v kovinskem videzu
Površina:
Premaz iz melaminske smole
Število predelkov:
3
Število polic:
1
Število predalov:
1
Število ročajev:
2
Število nog:
4
Število vrat:
1
Neto teža brez embalaže:
16.9 kg
Bruto teža z embalažo:
18.9 kg
---
OBSEG DOBAVE: Kuhinjski spodnji omar za samo sestavljanje (Opomba: Dekoracija ni vključena v dostavo), Navodila za montažo, Montažni material"R-Line" je vsestranska pohištvena linija s kuhinjskimi elementi, sestavnimi deli in omarami za gospodinjstvo, pralnico in ustvarjalne prostore. Ponuja široko paleto barv in velikosti, kar omogoča individualne rešitve za vsak prostor. Osnovne enote so opremljene z nastavljivimi nogami, tako da jih je mogoče konfigurirati posamično ali kot celoten sklop, da ustrezajo različnim potrebam in izboljšajo funkcionalnost v različnih okoljih.
| Arbeitsplatte: | brez WT |
|---|---|
| Ausführung: | Spodnja omarica |
| Barva: | Rdeča |
| Barva korpusa: | Goldkraft hrast |
| Izvedba: | Omarica s predali 40 cm |
| Stil: | Sodobni |
| Širina: | 40cm |
| Višina: | 81.6cm |
| Dolžina: | 46cm |
| Teža: | 16.9kg |
Prodano z
Ista blaga
Dodatki
Cena
Barva
Barva ogrodja
Barva vrat
Kategorije