Spodnja omarica za kuhinjo R-Line Bela visok sijaj 60 cm s predalom, brez delovnega pulta Vicco
135,90 €*
% 199,90 €* (32.02% shranjeno)Na voljo, dobavni čas 7 - 8 dni
Vorauszahlung
- PRILAGODLJIVO NAČRTOVANJE: S kuhinjskimi spodnjimi omaricami R-Line lahko kuhinjo uredite po svojih potrebah – na novo ali razširljivo s kombiniranimi moduli.
- VELIKO PROSTORA: Spodnja kuhinjska omara z dvema vratoma in predalom ponuja prostor zgoraj za pribor in spodaj za lonce – vse pregledno in dostopno.
- RAZMERE: Spodnja omarica s predalom ima naslednje mere: Širina: 60 cm, Višina: 81,6 cm, Globina: 46 cm. Vse podrobne velikosti so navedene na fotografijah.
- MATERIAL: Spodnja omarica s predalom je izdelan iz 16 mm enostavno vzdržljive iverne plošče, z melaminskim premazom.
- OBSEG DOBAVE: Kuhinjski spodnji omar za samo sestavljanje (Opomba: Dekoracija ni vključena v dostavo), Navodila za montažo, Montažni material
Ta spodnja kuhinjska omarica z dvema vratoma in velikim predalom nudi dovolj prostora. Jedilni pribor in manjši predmeti so v predalu, večji pa v omarici. Vse je pregledno in pri roki.
---
Tehnični podatki:
Barva ohišja:Zlati hrast z močjo
Barva sprednje strani:
Bela visok sijaj
Barva delovne plošče:
Brez delovne plošče
Dimenzije:
60 x 81.6 x 46 cm (ŠxVxG)
Notranje mere:
567 x 684 x 440 mm (ŠxVxG)
Notranje mere predala:
510 x 80 x 384 mm (ŠxVxG)
Material:
iverna plošča, 16 mm
Material ročajev:
Plastika v kovinskem videzu
Površina:
Premaz iz melaminske smole
Število predelkov:
3
Število polic:
1
Število predalov:
1
Število ročajev:
3
Število nog:
4
Število vrat:
2
Neto teža brez embalaže:
22.1 kg
Bruto teža z embalažo:
24.1 kg
---
OBSEG DOBAVE: Kuhinjski spodnji omar za samo sestavljanje (Opomba: Dekoracija ni vključena v dostavo), Navodila za montažo, Montažni material"R-Line" je vsestranska pohištvena linija s kuhinjskimi elementi, sestavnimi deli in omarami za gospodinjstvo, pralnico in ustvarjalne prostore. Ponuja široko paleto barv in velikosti, kar omogoča individualne rešitve za vsak prostor. Osnovne enote so opremljene z nastavljivimi nogami, tako da jih je mogoče konfigurirati posamično ali kot celoten sklop, da ustrezajo različnim potrebam in izboljšajo funkcionalnost v različnih okoljih.
| Arbeitsplatte: | brez WT |
|---|---|
| Ausführung: | Spodnja omarica |
| Barva: | Bela barva visokega sijaja/zlata barva hrasta power |
| Barva: | Bela |
| Barva korpusa: | Goldkraft hrast |
| Izvedba: | Omarica s predali 60 cm |
| Stil: | Sodobni |
| Širina: | 60cm |
| Višina: | 81.6cm |
| Dolžina: | 46cm |
| Teža: | 22.1kg |
0 od 0 ocen
Prodano z
127 , 90 € * 187,90 €*
123 , 90 € * 166,90 €*
116 , 90 € * 163,90 €*
Ista blaga
1.143 , 90 € * 1.482,90 €*
Dodatki