Spodnja omarica za kuhinjo R-Line Antracit z visokim sijajem 40 cm s predali, brez delovnega pulta Vicco
135,90 €*
% 199,90 €* (32.02% shranjeno)
Številka izdelka:
406673104474022
Informacije o izdelku "Spodnja omarica za kuhinjo R-Line Antracit z visokim sijajem 40 cm s predali, brez delovnega pulta Vicco"
- PRILAGODLJIVO NAČRTOVANJE: S kuhinjskimi spodnjimi omaricami R-Line lahko kuhinjo uredite po svojih potrebah – na novo ali razširljivo s kombiniranimi moduli.
- JASNA RAZPOREDITEV: Spodnja kuhinjska omara s tremi predali omogoča urejeno shranjevanje – vse je hitro dostopno.
- RAZMERE: Spodnja omarica s predalom ima naslednje mere: Širina: 40 cm, Višina: 81,6 cm, Globina: 46 cm. Vse podrobne velikosti so navedene na fotografijah.
- MATERIAL: Spodnja omarica s predalom je izdelan iz 16 mm enostavno vzdržljive iverne plošče, z melaminskim premazom.
- OBSEG DOBAVE: Kuhinjski spodnji omar za samo sestavljanje (Opomba: Dekoracija ni vključena v dostavo), Navodila za montažo, Montažni material
Ta spodnja omarica širine 40 cm s tremi predali je idealna za ozke prostore. Učinkovito izkorišča prostor in nudi dodatno shranjevanje za vsakodnevne stvari. Vse je pregledno in pri roki.
---
Tehnični podatki:
Barva ohišja:Bela
Barva sprednje strani:
Antracit z visokim sijajem
Barva delovne plošče:
Brez delovne plošče
Dimenzije:
40 x 81.6 x 46 cm (ŠxVxG)
Notranje mere:
367 x 684 x 440 mm (ŠxVxG)
Notranje mere predala:
310 x 80/200/200 x 384 mm (ŠxVxG)
Material:
iverna plošča, 16 mm
Material ročajev:
Plastika v kovinskem videzu
Površina:
Premaz iz melaminske smole
Število predelkov:
3
Število predalov:
3
Število ročajev:
3
Število nog:
4
Neto teža brez embalaže:
21.8 kg
Bruto teža z embalažo:
23.4 kg
---
"R-Line" je vsestranska pohištvena linija s kuhinjskimi elementi, sestavnimi deli in omarami za gospodinjstvo, pralnico in ustvarjalne prostore. Ponuja široko paleto barv in velikosti, kar omogoča individualne rešitve za vsak prostor. Osnovne enote so opremljene z nastavljivimi nogami, tako da jih je mogoče konfigurirati posamično ali kot celoten sklop, da ustrezajo različnim potrebam in izboljšajo funkcionalnost v različnih okoljih.
| Arbeitsplatte: | brez WT |
|---|---|
| Ausführung: | Spodnja omarica |
| Barva: | antracit |
| Barva: | Antracit visok sijaj/bela |
| Barva korpusa: | Bela |
| Izvedba: | Osnovna omarica s predalom 40 cm |
| Stil: | Sodobni |
| Širina: | 40cm |
| Višina: | 81.6cm |
| Dolžina: | 46cm |
| Teža: | 21.8kg |
Prodano z
Ista blaga
Dodatki
Cena
Barva
Barva ogrodja
Barva vrat
Kategorije