Omarica za pečico R-Line Rdeča visoki sijaj 60 cm brez delovne plošče Vicco
103,90 €*
% 157,90 €* (34.2% shranjeno)
Številka izdelka:
406673103595322
Informacije o izdelku "Omarica za pečico R-Line Rdeča visoki sijaj 60 cm brez delovne plošče Vicco"
- PERFEKTNA INTEGRACIJA: Kuhinjske omare R-Line za vgradne naprave omogočajo natančno in usklajeno vključitev – za funkcionalen videz.
- NATANČNA VGRADNJA: Kuhinjska omara za vgradno pečico je primerna za standardne modele (60 cm) in omogoča stabilno integracijo.
- RAZMERE: Kuhinjska omarica za vgradno pečico ima naslednje mere: Širina: 60 cm, Višina: 81,6 cm, Globina: 46 cm. Vse podrobne velikosti so navedene na fotografijah.
- MATERIAL: Kuhinjsko pohištvo je izdelan iz 16 mm enostavno vzdržljive iverne plošče, z melaminskim premazom.
- OBSEG DOBAVE: Ognjevarna omara za samomontažo (Opomba: Dekoracija ni vključena v dostavo), Navodila za montažo, Montažni material
Ta omarica za vgradno pečico je namenjena standardnim pečicam širine 60 cm. Omogoča natančno vgradnjo v kuhinjo ter stabilno in praktično rešitev za vsakodnevno uporabo.
---
Tehnični podatki:
Barva ohišja:Zlati hrast z močjo
Barva sprednje strani:
Rdeča visoki sijaj
Barva delovne plošče:
Brez delovne plošče
Dimenzije:
60 x 81.6 x 46 cm (ŠxVxG)
Notranje mere:
568 x 684 x 440 mm (ŠxVxG)
Material:
iverna plošča, 16 mm
Površina:
Premaz iz melaminske smole
Število predelkov:
1
Število nog:
4
Neto teža brez embalaže:
16.6 kg
Bruto teža z embalažo:
18.1 kg
---
OBSEG DOBAVE: Ognjevarna omara za samomontažo (Opomba: Dekoracija ni vključena v dostavo), Navodila za montažo, Montažni material"R-Line" je vsestranska pohištvena linija s kuhinjskimi elementi, sestavnimi deli in omarami za gospodinjstvo, pralnico in ustvarjalne prostore. Ponuja široko paleto barv in velikosti, kar omogoča individualne rešitve za vsak prostor. Osnovne enote so opremljene z nastavljivimi nogami, tako da jih je mogoče konfigurirati posamično ali kot celoten sklop, da ustrezajo različnim potrebam in izboljšajo funkcionalnost v različnih okoljih.
| Arbeitsplatte: | brez WT |
|---|---|
| Ausführung: | Spodnja omarica |
| Barva: | Visoko sijajni rdeči/zlati hrast |
| Barva: | Rdeča |
| Barva korpusa: | Goldkraft hrast |
| Izvedba: | Omarica za predelavo štedilnika 60 cm |
| Stil: | Sodobni |
| Širina: | 60cm |
| Višina: | 81.6cm |
| Dolžina: | 46cm |
| Teža: | 16.6kg |
Prodano z
Ista blaga
Dodatki
Cena
Barva
Barva ogrodja
Barva vrat
Kategorije