Omarica za pečico R-Line Antracitna podeželska hiša 60 cm Vicco
271,90 €*
% 381,90 €* (28.8% shranjeno)
Številka izdelka:
406673104543322
Informacije o izdelku "Omarica za pečico R-Line Antracitna podeželska hiša 60 cm Vicco"
- PERFEKTNA INTEGRACIJA: Kuhinjske omare R-Line za vgradne naprave omogočajo natančno in usklajeno vključitev – za funkcionalen videz.
- PRILAGODLJIVA UPORABA: Kuhinjska omara za vgradno pečico ponuja zgoraj prostor za vgradnjo ali odprto polico, spodaj pa dodatni prostor za shranjevanje.
- RAZMERE: Kuhinjska omarica za vgradno pečico ima naslednje mere: Širina: 60 cm, Višina: 143 cm, Globina: 57,2 cm. Vse podrobne velikosti so navedene na fotografijah.
- MATERIAL: Kuhinjsko pohištvo je izdelan iz 16 mm enostavno vzdržljive iverne plošče, z melaminskim premazom.
- OBSEG DOBAVE: Ognjevarna omara za samomontažo (Opomba: Dekoracija ni vključena v dostavo), Navodila za montažo, Montažni material
Ta omarica za pečico se enostavno vključi v kuhinjo. Zgornji del je za pečico ali kot odprt prostor s polico. Spodaj je prostor za stvari, urejeno in pri roki.
---
Tehnični podatki:
Barva ohišja:Bela
Barva sprednje strani:
Antracitna podeželska hiša
Dimenzije:
60 x 143 x 57 cm (ŠxVxG)
Notranje mere:
568 x 1327 x 550 mm (ŠxVxG)
Notranje mere zgornjih odprtih predelkov:
568 x 287 x 550 mm (ŠxVxG)
568 x 295 x 550 mm (ŠxVxG)
Notranje mere spodnjega zaprtega predelka:
568 x 338 x 550 mm (ŠxVxG)
Material:
iverna plošča, 16 mm
Material ročajev:
Plastika v kovinskem videzu
Površina:
Premaz iz melaminske smole
Število predelkov:
4
Število polic:
2
Število ročajev:
1
Število nog:
4
Število vrat:
1
Neto teža brez embalaže:
43.5 kg
Bruto teža z embalažo:
48.1 kg
---
OBSEG DOBAVE: Ognjevarna omara za samomontažo (Opomba: Dekoracija ni vključena v dostavo), Navodila za montažo, Montažni material"R-Line" je vsestranska pohištvena linija s kuhinjskimi elementi, sestavnimi deli in omarami za gospodinjstvo, pralnico in ustvarjalne prostore. Ponuja široko paleto barv in velikosti, kar omogoča individualne rešitve za vsak prostor. Osnovne enote so opremljene z nastavljivimi nogami, tako da jih je mogoče konfigurirati posamično ali kot celoten sklop, da ustrezajo različnim potrebam in izboljšajo funkcionalnost v različnih okoljih.
| Ausführung: | Visoka omara |
|---|---|
| Barva: | antracit |
| Barva: | Antracitna podeželska hiša/bela |
| Barva korpusa: | Bela |
| Izvedba: | Pretvorna omara za pečico 60 cm (polovična) |
| Stil: | Podeželska hiša |
| Širina: | 60cm |
| Višina: | 143cm |
| Dolžina: | 57cm |
| Teža: | 43.5kg |
Ista blaga
Dodatki
Cena
Barva
Barva ogrodja
Barva vrat
Kategorije