Nizka plošča Fyrk Antični les 226 x 93 cm Vicco
126,90 €*
% 174,90 €* (27.44% shranjeno)Na voljo, dobavni čas 3 - 4 dni
Vorauszahlung
- Fyrk ima visokokakovosten videz starinskega lesa in prašno prevlečen kovinski okvir. Površina je zelo enostavna za čiščenje, zato boste v tem kosu pohištva uživali dolgo časa.
- Police v starinskem lesenem videzu ponujajo veliko prostora za shranjevanje, hkrati pa so zaradi zračne konstrukcije okvirja videti lahkotne in sodobne.
- RAZMERE: TV omarica ima naslednje mere: Širina: 226 cm, Višina: 93 cm, Globina: 34 cm. Vse podrobne velikosti so navedene na fotografijah.
- MATERIAL: TV deska je izdelan iz 16 mm enostavno vzdržljive iverne plošče, z melaminskim premazom. Nekateri deli izdelka so narejeni iz kovine.
- OBSEG DOBAVE: Nizka deska, Navodila za montažo, Montažni material
Ta medijska stena zaradi svoje odprte oblike in velikodušnih polic ponuja veliko prostora za shranjevanje DVD-jev, igralnih konzol, televizijskih dodatkov ali drugih priljubljenih kosov.
Serija Fyrk vkljucuje medijsko steno, kavno mizico, prostostojeco polico ter knjižne police razlicnih velikosti in veliko drugih kosov pohištva.
Z ilustracijami
Serija pohištva "Fyrk" ponuja pestro izbiro pohištva za kopalnice, spalnice, jedilnice, toaletne mize, dnevne sobe, omare in delovne sobe v mansardnem stilu. Z več barvnimi kombinacijami in možnostmi za posamezne kose in komplete lahko oblikujete svoj prostor po svojih individualnih željah.
| Barva: | Antični les |
|---|---|
| Barva: | Starinski les |
| Izvedba: | 226 x 93 x 34 cm |
| Stil: | Industrial |
| Širina: | 226cm |
| Višina: | 93cm |
| Dolžina: | 34cm |
| Teža: | 24kg |
0 od 0 ocen
Prodano z
Ista blaga
131 , 90 € * 176,90 €*
Dodatki