Lekarniška omarica R-Line Sonoma 30 cm brez delovne plošče Vicco
140,90 €*
% 200,90 €* (29.87% shranjeno)
Številka izdelka:
406673104517422
Informacije o izdelku "Lekarniška omarica R-Line Sonoma 30 cm brez delovne plošče Vicco"
- PRILAGODLJIVO NAČRTOVANJE: S kuhinjskimi spodnjimi omaricami R-Line lahko kuhinjo uredite po svojih potrebah – na novo ali razširljivo s kombiniranimi moduli.
- VSE PRI ROKI: Spodnja kuhinjska omarica z izvlečnim sistemom pomakne celotno vsebino naprej – za boljši pregled in enostaven dostop.
- RAZMERE: Kuhinjska omarica ima naslednje mere: Širina: 30 cm, Višina: 81,6 cm, Globina: 46 cm. Vse podrobne velikosti so navedene na fotografijah.
- MATERIAL: Kuhinjsko pohištvo je izdelan iz 16 mm enostavno vzdržljive iverne plošče, z melaminskim premazom.
- OBSEG DOBAVE: Kuhinjski spodnji omar za samo sestavljanje (Opomba: Dekoracija ni vključena v dostavo), Navodila za montažo, Montažni material
Ta omarica s popolnim izvlekom izboljša preglednost. Vsebina se pomakne naprej, zato so stvari takoj vidne. Hiter in enostaven dostop.
---
Tehnični podatki:
Barva ohišja:Bela
Barva sprednje strani:
Sonoma
Barva delovne plošče:
Brez delovne plošče
Dimenzije:
30 x 81.6 x 46 cm (ŠxVxG)
Material:
iverna plošča, 16 mm
Material ročajev:
Plastika v kovinskem videzu
Površina:
Premaz iz melaminske smole
Število predelkov:
2
Število predalov:
1
Število nog:
4
Neto teža brez embalaže:
19.9 kg
Bruto teža z embalažo:
20.1 kg
---
OBSEG DOBAVE: Kuhinjski spodnji omar za samo sestavljanje (Opomba: Dekoracija ni vključena v dostavo), Navodila za montažo, Montažni material"R-Line" je vsestranska pohištvena linija s kuhinjskimi elementi, sestavnimi deli in omarami za gospodinjstvo, pralnico in ustvarjalne prostore. Ponuja široko paleto barv in velikosti, kar omogoča individualne rešitve za vsak prostor. Osnovne enote so opremljene z nastavljivimi nogami, tako da jih je mogoče konfigurirati posamično ali kot celoten sklop, da ustrezajo različnim potrebam in izboljšajo funkcionalnost v različnih okoljih.
| Arbeitsplatte: | brez WT |
|---|---|
| Ausführung: | Spodnja omarica |
| Barva: | Sonoma hrast |
| Barva korpusa: | Bela |
| Izvedba: | Lekarniška osnovna omarica 30 cm |
| Stil: | Sodobni |
| Širina: | 30cm |
| Višina: | 81.6cm |
| Dolžina: | 46cm |
| Teža: | 19.9kg |
Prodano z
Ista blaga
Dodatki
Cena
Barva
Barva ogrodja
Barva vrat
Kategorije