Lekarniška omarica R-Line Rdeča visoki sijaj 30 cm brez delovne plošče Vicco
150,90 €*
% 213,90 €* (29.45% shranjeno)
Številka izdelka:
406673104581522
Informacije o izdelku "Lekarniška omarica R-Line Rdeča visoki sijaj 30 cm brez delovne plošče Vicco"
- PRILAGODLJIVO NAČRTOVANJE: S kuhinjskimi spodnjimi omaricami R-Line lahko kuhinjo uredite po svojih potrebah – na novo ali razširljivo s kombiniranimi moduli.
- VSE PRI ROKI: Spodnja kuhinjska omarica z izvlečnim sistemom pomakne celotno vsebino naprej – za boljši pregled in enostaven dostop.
- MERE: Kuhinjski podstavek je širok 30 cm, visok 81,6 cm in globok 47,6 cm. Vse podrobne velikosti so prikazane na fotografijah.
- MATERIAL: Kuhinjsko pohištvo je izdelano iz 16 mm iverne plošče, ki se lahko vzdržuje, s premazom iz melaminske smole.
- Obseg dobave: osnovna omarica za lekarno kot komplet (opomba: dekoracija ni vključena), navodila za montažo, materiali za montažo
Ta omarica s popolnim izvlekom izboljša preglednost. Vsebina se pomakne naprej, zato so stvari takoj vidne. Hiter in enostaven dostop.
---
Tehnični podatki:
Barva ohišja:Antracit
Barva sprednje strani:
Rdeča visoki sijaj
Barva delovne plošče:
Brez delovne plošče
Dimenzije:
30 x 81.6 x 46 cm (ŠxVxG)
Material:
iverna plošča, 16 mm
Material ročajev:
Plastika v kovinskem videzu
Površina:
Premaz iz melaminske smole
Število predelkov:
2
Število predalov:
1
Število nog:
4
Neto teža brez embalaže:
19 kg
Bruto teža z embalažo:
20.1 kg
---
OBSEG DOBAVE: Kuhinjski spodnji omar za samo sestavljanje (Opomba: Dekoracija ni vključena v dostavo), Navodila za montažo, Montažni material"R-Line" je vsestranska pohištvena linija s kuhinjskimi elementi, sestavnimi deli in omarami za gospodinjstvo, pralnico in ustvarjalne prostore. Ponuja široko paleto barv in velikosti, kar omogoča individualne rešitve za vsak prostor. Osnovne enote so opremljene z nastavljivimi nogami, tako da jih je mogoče konfigurirati posamično ali kot celoten sklop, da ustrezajo različnim potrebam in izboljšajo funkcionalnost v različnih okoljih.
| Arbeitsplatte: | brez WT |
|---|---|
| Ausführung: | Spodnja omarica |
| Barva: | Rdeča |
| Barva: | Rdeča/antracitna barva z visokim sijajem |
| Barva korpusa: | antracit |
| Izvedba: | Lekarniška osnovna omarica 30 cm |
| Stil: | Sodobni |
| Širina: | 30cm |
| Višina: | 81.6cm |
| Dolžina: | 46cm |
| Teža: | 19kg |
Prodano z
Ista blaga
Dodatki
Cena
Barva
Barva ogrodja
Barva vrat
Kategorije