Lekarniška omarica R-Line Antracitna podeželska hiša 30 cm Vicco
336,90 €*
% 474,90 €* (29.06% shranjeno)Na voljo, dobavni čas 7 - 8 dni
Vorauszahlung
- MAKSIMALEN IZKORISTEK PROSTORA: Visoke kuhinjske omare R-Line omogočajo optimalno izrabo višine kuhinje ter nudijo več prostora za shranjevanje in funkcionalnost.
- VSE NA POGLED: Visoka kuhinjska omara z izvlečnim sistemom optimalno izkoristi ozke prostore. Zaradi polnega izvleka je vsebina takoj vidna in dostopna.
- RAZMERE: Visoka kuhinjska omarica ima naslednje mere: Širina: 30 cm, Višina: 207 cm, Globina: 57,2 cm. Vse podrobne velikosti so navedene na fotografijah.
- MATERIAL: Kuhinjsko pohištvo je izdelan iz 16 mm enostavno vzdržljive iverne plošče, z melaminskim premazom.
- OBSEG DOBAVE: Kuhinjska omara za samostavno sestavljanje (Opomba: okrasitev ni vključena v dostavo), Navodila za montažo, Montažni material
Ta visoka izvlečna omarica učinkovito izkorišča ozke prostore. Vsebina se pomakne naprej za lažji dostop. Vse je pregledno.
---
Tehnični podatki:
Barva ohišja:Bela
Barva sprednje strani:
Antracitna podeželska hiša
Dimenzije:
30 x 206.8 x 57.2 cm (ŠxVxG)
Material:
iverna plošča, 16 mm
Material ročajev:
Plastika v kovinskem videzu
Površina:
Premaz iz melaminske smole
Število predelkov:
5
Število predalov:
2
Število ročajev:
2
Število nog:
4
Neto teža brez embalaže:
52.5 kg
Bruto teža z embalažo:
58.1 kg
---
OBSEG DOBAVE: Kuhinjska omara za samostavno sestavljanje (Opomba: okrasitev ni vključena v dostavo), Navodila za montažo, Montažni material"R-Line" je vsestranska pohištvena linija s kuhinjskimi elementi, sestavnimi deli in omarami za gospodinjstvo, pralnico in ustvarjalne prostore. Ponuja široko paleto barv in velikosti, kar omogoča individualne rešitve za vsak prostor. Osnovne enote so opremljene z nastavljivimi nogami, tako da jih je mogoče konfigurirati posamično ali kot celoten sklop, da ustrezajo različnim potrebam in izboljšajo funkcionalnost v različnih okoljih.
| Ausführung: | Visoka omara |
|---|---|
| Barva: | antracit |
| Barva: | Antracitna podeželska hiša/bela |
| Barva korpusa: | Bela |
| Izvedba: | Lekarniška omara visoka 30 cm |
| Stil: | Podeželska hiša |
| Širina: | 30cm |
| Višina: | 206.8cm |
| Dolžina: | 57.2cm |
| Teža: | 52.5kg |
0 od 0 ocen
Prodano z
180 , 90 € * 252,90 €*
63 , 90 € * 90,90 €*
Ista blaga
1.391 , 90 € * 1.732,90 €*
1.026 , 90 € * 1.347,90 €*
1.292 , 90 € * 1.639,90 €*
1.568 , 90 € * 2.183,90 €*
Dodatki
112 , 90 € * 160,90 €*