Kuhinjska polica R-Line Bela 20 cm z delovno površino Vicco
103,90 €*
% 147,90 €* (29.75% shranjeno)
Številka izdelka:
406673104488722
Informacije o izdelku "Kuhinjska polica R-Line Bela 20 cm z delovno površino Vicco"
- PRILAGODLJIVO NAČRTOVANJE: S kuhinjskimi spodnjimi omaricami R-Line lahko kuhinjo uredite po svojih potrebah – na novo ali razširljivo s kombiniranimi moduli.
- ODPRTO IN PRI ROKI: Odprta spodnja kuhinjska omarica omogoča vidno shranjevanje – posoda ali začimbe so vedno dostopne.
- RAZMERE: Kuhinjska omarica ima naslednje mere: Širina: 20 cm, Višina: 81,6 cm, Globina: 60 cm. Vse podrobne velikosti so navedene na fotografijah.
- MATERIAL: Kuhinjsko pohištvo je izdelan iz 16 mm enostavno vzdržljive iverne plošče, z melaminskim premazom.
- OBSEG DOBAVE: Kuhinjski spodnji omar z delovno ploščo za samo sestavljanje (Opomba: Dekoracija ni vključena v dostavo), Navodila za montažo, Montažni material
Ta odprta spodnja omarica širine 20 cm je idealna za ozke prostore. Odprt dizajn omogoča hiter dostop do pogosto uporabljenih predmetov. Popolna za izkoristek vsakega centimetra.
---
Tehnični podatki:
Barva ohišja:Bela
Barva sprednje strani:
Bela
Barva delovne plošče:
Marmor
Dimenzije:
20 x 81.6 x 60 cm (ŠxVxG)
Notranje mere:
168 x 684 x 440 mm (ŠxVxG)
Debelina delovne plošče:
2.8 mm
Material:
iverna plošča, 16 mm
Material delovne plošče:
iverna plošča, 28 mm
Površina:
Premaz iz melaminske smole
Število predelkov:
4
Število polic:
3
Število nog:
4
Neto teža brez embalaže:
14.2 kg
Bruto teža z embalažo:
15.3 kg
---
"R-Line" je vsestranska pohištvena linija s kuhinjskimi elementi, sestavnimi deli in omarami za gospodinjstvo, pralnico in ustvarjalne prostore. Ponuja široko paleto barv in velikosti, kar omogoča individualne rešitve za vsak prostor. Osnovne enote so opremljene z nastavljivimi nogami, tako da jih je mogoče konfigurirati posamično ali kot celoten sklop, da ustrezajo različnim potrebam in izboljšajo funkcionalnost v različnih okoljih.
| Arbeitsplatte: | z WT |
|---|---|
| Ausführung: | Spodnja omarica |
| Barva: | Bela |
| Barva: | Bela/bela |
| Barva korpusa: | Bela |
| Izvedba: | Regalna osnovna omarica 20 cm z delovno ploščo |
| Stil: | Sodobni |
| Worktop material: | Spanplatte, 28 mm |
| Širina: | 20cm |
| Višina: | 81.6cm |
| Dolžina: | 60cm |
| Teža: | 14.2kg |
Prodano z
Ista blaga
Dodatki
Cena
Barva
Barva ogrodja
Barva vrat
Kategorije