Kuhinjska omarica za mikrovalovno pečico R-Line Antracit z visokim sijajem 60 cm Vicco
242,90 €*
% 319,90 €* (24.07% shranjeno)Na voljo, dobavni čas 7 - 8 dni
Vorauszahlung
- PERFEKTNA INTEGRACIJA: Kuhinjske omare R-Line za vgradne naprave omogočajo natančno in usklajeno vključitev – za funkcionalen videz.
- PREMISLJENA RAZPOREDITEV: Kuhinjska omara za mikrovalovno pečico (60 cm) ima odprte niše na udobni višini ter zaprte predale zgoraj in spodaj.
- RAZMERE: Kuhinjska omarica za mikrovalovno pečico ima naslednje mere: Širina: 60 cm, Višina: 207 cm, Globina: 57,2 cm. Vse podrobne velikosti so navedene na fotografijah.
- MATERIAL: Visoka kuhinjska omarica je izdelan iz 16 mm enostavno vzdržljive iverne plošče, z melaminskim premazom.
- OBSEG DOBAVE: Orodje za mikrovalovno pečico za samomontažo (Opomba: Dekoracija ni vključena v dostavo), Navodila za montažo, Montažni material
Ta omarica za mikrovalovno pečico širine 60 cm ima praktično razporeditev. Dve odprti niši sta primerni za mikrovalovno pečico in pečico na udobni višini. Zaprti deli zgoraj in spodaj nudijo dodatni prostor. Vse je lahko dostopno.
---
Tehnični podatki:
Barva ohišja:Zlati hrast z močjo
Barva sprednje strani:
Antracit z visokim sijajem
Dimenzije:
60 x 206.8 x 57.2 cm (ŠxVxG)
Notranje mere:
568 x 1980 x 550 mm (ŠxVxG)
Notranje mere zgornjega zaprtega predelka:
568 x 288 x 550 mm (ŠxVxG)
Notranje mere srednjega odprtega predelka:
568 x 594 x 550 mm (ŠxVxG)
Notranje mere spodnjega zaprtega predelka:
568 x 288 x 550 mm (ŠxVxG)
Material:
iverna plošča, 16 mm
Material ročajev:
Plastika v kovinskem videzu
Površina:
Premaz iz melaminske smole
Število predelkov:
4
Število ročajev:
2
Število nog:
4
Število vrat:
2
Neto teža brez embalaže:
47.3 kg
Bruto teža z embalažo:
50.3 kg
---
OBSEG DOBAVE: Orodje za mikrovalovno pečico za samomontažo (Opomba: Dekoracija ni vključena v dostavo), Navodila za montažo, Montažni material"R-Line" je vsestranska pohištvena linija s kuhinjskimi elementi, sestavnimi deli in omarami za gospodinjstvo, pralnico in ustvarjalne prostore. Ponuja široko paleto barv in velikosti, kar omogoča individualne rešitve za vsak prostor. Osnovne enote so opremljene z nastavljivimi nogami, tako da jih je mogoče konfigurirati posamično ali kot celoten sklop, da ustrezajo različnim potrebam in izboljšajo funkcionalnost v različnih okoljih.
| Ausführung: | Visoka omara |
|---|---|
| Barva: | antracit |
| Barva: | Antracit visok sijaj/zlati hrast power |
| Barva korpusa: | Goldkraft hrast |
| Izvedba: | Omara za mikrovalovno pečico 60 cm |
| Stil: | Sodobni |
| Širina: | 60cm |
| Višina: | 206.8cm |
| Dolžina: | 57.2cm |
| Teža: | 47.3kg |
0 od 0 ocen
Prodano z
176 , 90 € * 236,90 €*
Ista blaga
825 , 90 € * 1.086,90 €*
164 , 90 € * 231,90 €*
951 , 90 € * 1.155,90 €*
Dodatki
115 , 90 € * 171,90 €*