Kotna omarica R-Line Bela podeželska hiša 86 cm brez delovne plošče Vicco
156,90 €*
% 220,90 €* (28.97% shranjeno)
Številka izdelka:
406673104501322
Informacije o izdelku "Kotna omarica R-Line Bela podeželska hiša 86 cm brez delovne plošče Vicco"
- PRILAGODLJIVO NAČRTOVANJE: S kuhinjskimi spodnjimi omaricami R-Line lahko kuhinjo uredite po svojih potrebah – na novo ali razširljivo s kombiniranimi moduli.
- OPTIMALNA IZRABA KOTOV: Kotna spodnja kuhinjska omarica učinkovito izkoristi prostor in ponuja prostoren notranji del za večje predmete.
- RAZMERE: Kotna polica za kuhinjo ima naslednje mere: 86x86 cm - Širina, 81,6 cm - Višina, 46 cm - Globina. Vse podrobne velikosti so navedene na fotografijah.
- MATERIAL: Kuhinjska spodnja omarica je izdelan iz 16 mm enostavno vzdržljive iverne plošče, z melaminskim premazom.
- OBSEG DOBAVE: Kotni spodnji omar za samo sestavljanje (Opomba: Dekoracija ni vključena v dostavo), Navodila za montažo, Montažni material
Ta kotna omarica učinkovito izkorišča prostor v kuhinji. V notranjosti je velik prostor za večje predmete. Idealna za uporabo kotov.
---
Tehnični podatki:
Barva ohišja:Bela
Barva sprednje strani:
Bela podeželska hiša
Barva delovne plošče:
Brez delovne plošče
Dimenzije:
86 x 81.6 x 46 cm (ŠxVxG)
Notranje mere:
828 x 684 x 440 mm (ŠxVxG)
Material:
iverna plošča, 16 mm
Material ročajev:
Plastika v kovinskem videzu
Površina:
Premaz iz melaminske smole
Število predelkov:
1
Število ročajev:
1
Število nog:
4
Število vrat:
1
Neto teža brez embalaže:
26.8 kg
Bruto teža z embalažo:
29.5 kg
---
OBSEG DOBAVE: Kotni spodnji omar za samo sestavljanje (Opomba: Dekoracija ni vključena v dostavo), Navodila za montažo, Montažni material"R-Line" je vsestranska pohištvena linija s kuhinjskimi elementi, sestavnimi deli in omarami za gospodinjstvo, pralnico in ustvarjalne prostore. Ponuja široko paleto barv in velikosti, kar omogoča individualne rešitve za vsak prostor. Osnovne enote so opremljene z nastavljivimi nogami, tako da jih je mogoče konfigurirati posamično ali kot celoten sklop, da ustrezajo različnim potrebam in izboljšajo funkcionalnost v različnih okoljih.
| Arbeitsplatte: | brez WT |
|---|---|
| Ausführung: | Spodnja omarica |
| Barva: | Bela podeželska hiša/bela |
| Barva: | Bela |
| Barva korpusa: | Bela |
| Izvedba: | Kotna spodnja omarica 86 cm |
| Stil: | Podeželska hiša |
| Širina: | 86cm |
| Višina: | 81.6cm |
| Dolžina: | 46cm |
| Teža: | 26.8kg |
Prodano z
Ista blaga
Dodatki
Cena
Barva
Barva ogrodja
Barva vrat
Kategorije